Doplňkové služby

Chcete sledovat instalované kamery doma či ve firmě odkudkoliv? Rádi byste využívali internet i na dalších zařízeních? Zajímají vás levné hlasové služby? Projděte si naši nabídku doplňkových služeb.

Veřejná IP adresa

Využijete ji, Když chcete mít vlastní webserver či ftp server nebo například chcete sledovat instalované IP kamery odkudkoliv.

Cena této služby je 50 Kč / měsíc.

Wi-Fi router pro bezdrátové připojení

Wi-Fi router poskytuje bezdrátové připojení vašeho notebooku, tabletu či chytrého telefonu, se kterými se můžete volně pohybovat po domě, bytě či zahradě. Díky němu také může připojení využívat více uživatelů zároveň. Můžete k němu také připojit i svou televizi nebo stereo, pokud jsou připraveny na Wi-Fi technologii.

Hlasové služby

Firmám i jednotlivcům nabízíme výhodné volání bez měsíčního paušálu na pevné linky, mobilní telefony i do zahraničí. Uvnitř naší i partnerských sítí voláte zdarma. Můžete získat nové číslo nebo převést své stávající zdarma. Volání je možné i ze stávajících analogových přístrojů či moderních bezdrátových VoiP telefonů. U firem lze propojit se stávající ústřednou.

Destinace Slabý provoz (s DPH) Silný provoz (s DPH)
Místní i meziměstská volání (ČR) 0,60 Kč 1,21 Kč
Volání do mobilních sítí (ČR) 5 Kč 6 Kč
Volání v síti NETCOM zdarma zdarma

Přenositelnost telefonních čísel

Podmínky přenositelnosti telefonních čísel naleznete zde.

Zajímají vás podrobnosti k našim doplňkovým službám?

Ozvěte se nám